Způsoby dopravy a platby

Způsoby dopravy

Balík do ruky

Balík je doručen již následující pracovní den přímo na zvolenou adresu. Adresát je o tom informován prostřednictvím SMS nebo e-mailu již v den podání.

Česká pošta garantuje doručení balíku přímo do rukou adresáta již následující pracovní den. Adresát je informován o převzetí balíku do přepravy prostřednictvím SMS nebo e-mailem. Průběžný stav doručování může adresát i odesílatel neustále sledovat v systému Track and Trace. V ceně služby je zahrnuta odpovědnost za obsah balíku až do výše 50 000 Kč. V případě nepřítomnosti adresáta na uvedené adrese je balík uložen na blízké poště, kde si ho může vyzvednout, kdykoli se mu to hodí. Možnost volby garantovaného času dodání nejpozději do 10/12/14 hodin následujícího pracovního dne po dni podání. V lokalitách s prodlouženou dobou doručování Vám zásilku doručíme až do večerních hodin.

Balík na poštu

Balík je doručen do druhého dne na kteroukoli z 2 600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete. Vyzvednete si ho, kdy se to hodí Vám. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude čekat.

Česká pošta garantuje uložení zásilky na zvolené pobočce již následující pracovní den od 12. resp. 15. hodiny. Adresát je informován o převzetí balíku do přepravy prostřednictvím SMS nebo e-mailem. Průběžný stav doručování může adresát i odesílatel neustále sledovat v systému Track and Trace. V ceně služby je zahrnuta odpovědnost za obsah balíku až do výše 50 000 Kč.

Způsoby platby

Dobírka

Adresát zaplatí celou částku při převzetí objednaného zboží.